1 грудня 2023, 13:47

"Так ми довго не провоюємо", – Гайдай озвучив дві переваги армії РФ, які нам потрібно терміново переймати

Сергій Гайдай звернув увагу на величезне значення оборонних споруд для України, порадивши перейняти досвід російських окупантів.

"Так ми довго не провоюємо", – Гайдай озвучив дві переваги армії РФ, які нам потрібно терміново переймати

В інтерв'ю для YouTube-каналу "Фабрика новин" ексголова Луганської ОВА Сергій Гайдай заявив, що Україні терміново необхідно будувати фортифікаційні споруди, інакше так ми довго не провоюємо.

"Я багато спілкувався з військовими та бачив бойові дії на власні очі. І можу сказати так: коли ти йдеш уперед і позаду себе залишаєш порожні позиції і не створюєш абсолютно ніяких оборонних споруд, це шлях у нікуди", - сказав політик.

Військовим потрібні ззаду захисні споруди, куди можна врешті-решт відійти під час контрнаступу ворога та міцно тримати оборону.

Також Гайдай зазначив, що перевага росіян полягає не тільки у величезній кількості грошей та інших ресурсів. Крім цього, вони вміють миттєво зариватися, а також будувати ефективні оборонні споруди.

"Що б там не говорили про Суровикіна, але ті шість хвиль оборонних ліній, які він побудував, свою справу зробили. На цих лініях була чітко побудована оборона та знищена величезна кількість техніки. Слава Богу, що західна техніка рятує життя команд, які знаходяться всередині, й у цьому їхня перевага", - додав експерт.

Потім Гайдай підкреслив, що нам потрібно вчитися у ворога у питанні оборонних споруд, тим паче Путін поставив умову взяти Авдіївку, а наші війська мають відпочити. В обороні все-таки легше воювати.

Нагадаємо, у Куп'янську будуватимуть лінію оборони: голова Харківської ОВА розкрив важливі деталі.

Також ми повідомляли, що РФ виробляє більше FPV-дронів, ніж Україна, однак у російської армії є проблеми: в ISW озвучили причину.

Автор: Дарья Александрова

Останні новини