1 грудня 2023, 07:44

Росія виробляє більше FPV-дронів, ніж Україна, однак у ЗС РФ є проблеми: в ISW назвали причину

Z-воєнкори заявляють, що російська військова бюрократія перешкоджає використанню окупантами на Херсонщині безпілотників.

Росія виробляє більше FPV-дронів, ніж Україна, однак у ЗС РФ є проблеми: в ISW назвали причину

Z-канал "Осетин" пише, що на складах МО РФ є дуже багато засобів РЕБ і безпілотників, однак при цьому армія Путіна на Херсонщині не отримує їх. Нібито МО РФ не читає заявок і документів від військовослужбовців з Херсонщини щодо потреби у безпілотниках.

Аналітики з Інституту вивчення війни вирішили проаналізувати ситуацію.

Ще один Z-канал "Два майори" описав ситуацію, коли солдат Путіна може розраховувати на новий безпілотник. Він має подати документ, що складається з 7 пунктів, у вищу інстанцію. У документі має бути чітко описано, що безпілотник був знищений під час нормальних погодних умов, а також той факт, що його не приземлили свої ж за допомогою РЕБ. Заявник також має надати копію документа, що він пройшов курси з керування дронами.

Аналітики з ISW нагадують, що окупанти з Херсонщини вже не вперше скаржаться на різні проблеми. Усі вони призводять до великих втрат у лавах ворога на цій ділянці фронту.

Ще 29 листопада Максим Шеремет заявив, що щомісяця у РФ виробляється до 300 тисяч FPV-дронів. Однак при цьому МО РФ не поспішає їх постачати на фронт.

Раніше ми повідомляли, що група безпілотників завдала удару по складу дронів-камікадзе у Брянську.

Нагадаємо, у РФ виробляється у кілька разів більше безпілотників, ніж в Україні.

Автор: Дмитрий Мироненко

Останні новини