29 листопада 2023, 12:09

У Керченській протоці зіткнулися одразу три "непереможні" російські кораблі – у Z-військкорів неабияк "підгорає"

Через шторм біля берегів Криму потрапили в аварію три російські судна "Матрос Позинич", "Кавказ - 5" і "Матрос Шевченко".

У Керченській протоці зіткнулися одразу три "непереможні" російські кораблі – у Z-військкорів неабияк "підгорає"

В акваторії Керченської протоки сталася морська аварія за участю відразу трьох кораблів хваленого флоту країни-агресора Російської Федерації.

Три російських морських судна "Матрос Шевченко", "Матрос Позініч", а також "Кавказ - 5" зіткнулися одне з одним під час гігантського шторму у Криму.

Повідомляється, що "Матрос Шевченко" спробував знятися з якоря у порту "Кавказ" і вийти у відкрите море, однак через сильні пориви вітру його навалило на "Матрос Позініч". Далі сталося зіткнення, після чого обидва кораблі понесло на теплохід "Кавказ - 5".

Російські пропагандисти та різні "воєнкори", описуючи цей інцидент, скаженіють і клянуть місцеву владу на чому світ стоїть (центральну й особисто Путіна лаяти бояться). Вони нарікають на те, що керівництво (знову ж таки - місцеве) не зробило жодних кроків, щоб запобігти стихії та належним чином не підготувалося до цієї позаштатної ситуації.

Нагадаємо, через бурхливу негоду близько 500 тисяч жителів окупованого Криму залишилися без електрики.

Також ми писали про те, що кремлівські пропагандисти виклали кадри з Криму, де сильний вітер і морська вода знищили всі об'єкти, розташовані на береговій лінії західної частини півострова.

Як повідомлялося раніше, політолог Тарас Березовець заявив, що шторм у тимчасово окупованому Криму зруйнував плани російських загарбників.

Автор: Святослав Рыбальченко

Останні новини