29 листопада 2023, 09:12

Українські воїни досягли успіху та просунулися на Запорізькому напрямку – ISW

ЗСУ просунулися вперед на захід від Работиного у напрямку Копані Оріхівського району Запорізької області.

Українські воїни досягли успіху та просунулися на Запорізькому напрямку – ISW

Сили оборони України, продовживши наступальну операцію, домоглися успіху на захід від Работиного у напрямку Копані Оріхівського району Запорізької області, інформують в американському Інституті вивчення війни (ISW).

Відомо, що населений пункт Копань, у напрямку якого просунулися ЗСУ, розташований за п'ять кілометрів від Работиного.

Аналітики з ISW також зазначають, що російські військові блогери написали у себе у зведеннях про те, що начебто українські війська за підтримки важкої техніки та бронетехніки "безуспішно" атакували на захід від Работиного та поблизу Новопрокопівки (на південь від Работиного).

Зі свого боку, український Генштаб повідомив, що ЗС РФ атакували поблизу Работиного та Новопрокопівки, але успіхів не досягли.

До речі, воєнкори обох сторін підкреслюють, що через значне погіршення погодних умов і ЗСУ, і російські загарбники зі ЗС РФ зазнають труднощів з аеророзвідкою.

Нагадаємо, у російських окупантів із 1822-го батальйону дуже великі проблеми на Херсонщині: Z-військкор поділився важливими деталями.

Додамо, російські воєнкори скаржаться у Міноборони РФ на великі проблеми з логістикою у лавах їхніх вояків на лівому березі Дніпра на Херсонщині.

Автор: Святослав Рыбальченко

Останні новини