28 листопада 2023, 08:08

Окупанти можуть збивати ракети Storm Shadow і HIMARS, але є один момент: Ігнат поділився деталями

У МО РФ ледь не щодня звітують про перехоплені ракети Storm Shadow і HIMARS, і тому Інат дав свій коментар.

Окупанти можуть збивати ракети Storm Shadow і HIMARS, але є один момент: Ігнат поділився деталями

Учора, 27 листопада, спікер ПС ЗСУ Юрій Ігнат вирішив озвучити ситуацію щодо можливості окупантів перехоплювати такі ракети, як Storm Shadow, HIMARS тощо. Він підкреслив, що система ППО у ворога не стоїть на місці, а модернізується та розвивається.

В інтерв'ю "Новинарне" Ігнат заявив, що у МО РФ дуже часто завищують показники щодо збитих безпілотників або перехоплених ракет ЗСУ.

При цьому у РФ ще є гроші, щоб розвивати та модернізувати свою систему ППО. Тільки "ТОРів" у них кілька модифікацій, не кажучи про комплекс "Бук". Сюди ж слід віднести і новинки у вигляді систем "С-300" і "С-400". З одного боку, ЗСУ добре проріджують систему ППО, але і РФ країна не маленька. Такі системи розставлені по всій Росії вздовж кордону, а також у Москві та біля палаців і бункерів Путіна.

Однак більша частина цих систем зараз перебуває в Україні на окупованих територіях. Саме проти цих систем Київ і застосовує західну зброю - HARM, Storm Shadow, ATACMS.

Ігнат зізнався, що ворог може перехопити ракети HIMARS і Storm Shadow, але й у ЗСУ використовують свої хитрощі під час їхнього запуску. Якщо Україна використовує ці ракети та вони досягають своєї мети, отже є обманний маневр, заявив спікер ПС ЗСУ.

Ігнат також розповів про 15 збитих "Кинджалів" системою Patriot, а також про "брянську різанину", коли протягом п'яти хвилин було знищено п'ять літаків ПКС РФ.

Раніше ми повідомляли, що вже у грудні 2023 року Україна має отримати третій дивізіон ППО Patriot.

Нагадаємо, за словами Ігната, цієї зими ворог намагатиметься більше застосовувати дронів-камікадзе проти України, ніж ракет.


Автор: Дмитрий Мироненко

Останні новини