24 листопада 2023, 07:15

Президент Чехії про війну країн ЄС із Росією: "Усі армії готуються"

Президент Чехії Петр Павел заявив про підготовку всіх армій європейських країн до війни з Росією.

Президент Чехії про війну країн ЄС із Росією: "Усі армії готуються"

Захід, як і раніше, розцінює РФ як загрозу європейській безпеці та готує свої збройні сили до повноцінного військового конфлікту з Росією.

За словами президента Чехії Петра Павела, не тільки його країна, а й загалом блок НАТО сприймають Росію як загрозу номер один у Європі. Він визнав, що до такої загрози потрібно дійсно готуватися.

"Усі армії готуються до можливості конфлікту високої інтенсивності в Європі", - заявив політик.

При цьому Павел закликав продовжити підтримку України, оскільки це пріоритет безпеки жителів Європи. Глава Чехії також наполягає на необхідності покарання РФ, яка є причиною колосальних жертв і руйнувань у нашій країні.

Примітно, що заява чеського лідера прозвучала 22 листопада, а 21 листопада генсек НАТО Єнс Столтенберг говорив про те, що Альянс поки не бачить безпосередньої військової загрози з боку Росії. Проте для забезпечення безпеки союзників НАТО посилив присутність у країнах Східної Європи після повномасштабного вторгнення окупантів в Україну.

Як повідомлялося раніше, в Альянсі закликають спростити логістику для військ союзників у Європі, щоб уникнути непотрібних проблем у разі війни з РФ.

Крім цього, аналітики попереджають, якщо Захід допустить заморозку війни в Україні, через 6-10 років Кремль відновить військовий потенціал і може атакувати одну з країн НАТО.

Нагадаємо, у Чехії почали збирати гроші на новий "подарунок для Путіна", який передадуть ЗСУ.

Автор: Анастасия Югова

Останні новини