21 листопада 2023, 09:32

"Слідкуйте за некрологами, особливо у пабліках з окупованого Криму", – Мадяр про помсту за 128-ту бригаду

"Птахи Мадяра" відправили до Кобзона щонайменше 25 окупантів і ще 100 дістали поранення.

"Слідкуйте за некрологами, особливо у пабліках з окупованого Криму", – Мадяр про помсту за 128-ту бригаду

Сьогодні, 21 листопада, військовослужбовець ЗСУ Мадяр опублікував пост про помсту окупантам за ракетний удар по бійцях зі 128-ї бригади на Запорізькому напрямку.

Також відомо, що серед ліквідованих і командний склад ЗС РФ. Однак слідча комісія РФ усі дані суворо засекретила, пише Мадяр на своїй сторінці у Telegram-каналі.

Відплата "Смак" - 19 листопада ЗСУ завдали удару по ворогу у День ракетних військ РФ. Відплата була здійснена через два тижні після ракетного удару по 128-й бригаді. Ба більше, операція ЗСУ була здійснена також під час нагородження особового складу ЗС РФ.

Найцікавіше, що для нагородження особового складу ворог вибрав, здавалося б, добре замасковане місце. Командири прибули на нагородження із запізненням на кілька годин, проте ЗСУ терпляче чекали на їхнє прибуття.

Удар було завдано по вже не раз практично знищеній 810-й бригаді морпіхів ЧФ РФ.

Мадяр закликає найближчими днями стежити за пабліками з Криму, а особливо з госпіталю ім. Бурденка у Москві.

Раніше ми повідомляли, що МО РФ перевело окупантів із 810-ї бригади із Запорізького напрямку на Херсонщину, щоб вони відновилися та відпочили.

Нагадаємо, 8 листопада у Москві в одній із клінік помер командувач 810-ї бригади Суханов, який отримав поранення ще у Маріуполі.

Автор: Дмитрий Мироненко

Останні новини