17 листопада 2023, 09:22

Поки чергова зміна спала: партизани з "Атеш" пробралися на територію військової частини у Феодосії – кадри

Українські партизани пробралися вночі на територію військової частини 80393 в окупованій Феодосії.

Поки чергова зміна спала: партизани з "Атеш" пробралися на територію військової частини у Феодосії – кадри

Партизани в окупованому Криму з кінця літа 2023 року активізувалися. Завдяки їхнім наводкам і відомостям ЗСУ завдають прицільних ударів по військових об'єктах Чорноморського флоту РФ.

Сьогодні, 17 листопада, Telegram-канал "Атеш" повідомив про те, що їхні представники вночі відвідали військову частину РФ у Феодосії.

Джерело повідомляє, що чергова зміна чомусь спала у свій наряд, саме тому партизанам вдалося зафотофільмувати місця розміщення складів із боєприпасами, казарми, штаб і стоянки для військових машин.

Усю отриману інформацію вже передано компетентним органам і структурам, а отже незабаром можна чекати на інформацію про нову "бавовну" у Криму.

Тим часом, поки партизани господарювали на території військової частини у Феодосії, ворог атакував Україну дронами-камікадзе.

У ніч на 17 листопада Кремль запустив 10 дронів, 9 з яких вдалося знищити. У прес-службі ЗС ЗСУ повідомляють, що дрони-камікадзе були запущені з території Приморсько-Ахтарська (Росія). ЗСУ знищили їх у небі над Миколаївщиною, Житомирщиною, Хмельниччиною та Одещиною.

Також по території Донецької області ворог бив ракетами "С-300".

Раніше ми повідомляли, що на Запорізькому напрямку ЗСУ від Новопокровки відокремлює лише одна лісопосадка й окупанти зі 108-го полку ВДВ.

Нагадаємо, західні чиновники озвучили нові цифри втрат армії Путіна в Україні за 21 місяць війни.

Автор: Дмитрий Мироненко

Останні новини