24 жовтня 2023, 15:22

"У нас є шанс", – Жданов підбив проміжні підсумки наступу ЗСУ

Олег Жданов оцінив проміжні результати наступу ЗСУ як позитивні, підкресливши, що він у своєму оцінюванні орієнтується не на кількість звільнених сіл.

"У нас є шанс", – Жданов підбив проміжні підсумки наступу ЗСУ

Полковник запасу ЗСУ Олег Жданов заявив, що проміжні результати наступу ЗСУ, на його думку, позитивні. "Я б не дивився зараз на метри чи кілометри просування вглиб оборони ворога, я б дивився на втрати, яких зазнає противник", - заявив військовий експерт в інтерв'ю Вадиму Герасимовичу для YouTube-каналу Politeka Online.

"Наше головне завдання - це зменшення кількості військ противника на нашій території", - підкреслив Жданов.

Потім військовий аналітик зазначив, що така боротьба рано чи пізно має принести результат. Зрештою у російській армії виникне дефіцит особового складу та техніки, що призведе до проломів в обороні російських військ.

"Усі ці перетягування з лівого флангу на правий (спочатку бригад, потім дивізій, а зараз уже й армій) призведуть до того, що військ на якомусь напрямку у Росії може не вистачити. І тоді у нас виникне шанс скористатися цією можливістю", - пояснив Жданов.

Крім того, якщо Україні прийде у достатній кількості ракетне озброєння (Storm Shadow, SCALP, ATACMS) і ми почнемо комплексні ракетні удари по логістиці ворога, це теж сильно просадить лінію фронту окупантів, додав полковник.

Раніше Олег Жданов розповів, у якому випадку Україні "перемоги не бачити": "Потрібно навести порядок..."

Також Олег Жданов повідомив, коли ЗСУ почнуть ліквідовувати логістику ворога на окупованих територіях.

Ще трохи раніше Олег Жданов описав ситуацію на Авдіївському напрямку: "Ворог перейшов до "тактики кротів"".

Автор: Дарья Александрова

Останні новини