25 вересня 2023, 11:07

"Харків. Підтвердження поразки", – агентів РФ, які коригували вогонь по місту, застукали на гарячому

Контррозвідка накрила у Харкові мережу агентів, які об'їжджали різні райони та зливали інформацію противнику.

"Харків. Підтвердження поразки", – агентів РФ, які коригували вогонь по місту, застукали на гарячому

У Харкові діяла агентурна мережа зрадників, яка за завданням із Росії шпигувала у місті та коригувала вогонь. Співробітники СБУ, які навідалися "у гості" до колаборантів, виявили їхнє свіже листування, в якому ті "підтверджують поразку" об'єктів у місті, інформують представники відомства у своєму офіційному фейсбук-акаунті.

Примітно, що роботу цієї мережі, яка допомагала російським військовим вести вогонь по Харкову, курирував колишній мешканець міста, який переїхав до РФ у 2022 році відразу після російського вторгнення. У свою чергу, цим зрадником керували вже офіцери ГРУ.

"Кіберфахівці Служби безпеки нейтралізували агентурну мережу головного управління Генштабу ЗС РФ (відомого як ГРУ), яка діяла на території Харківщини", - пишуть у відомстві.

Російські агенти, які проживали у місті, відстежували наслідки повітряних ударів РФ по Харкову, після чого виходили на місця "прильотів", щоб зафіксувати їх й отримати грошову винагороду від російських спецслужб.

Під час обшуку розкрилося листування коригувальників вогню. У Мережу викладено скріншоти, де вони підтверджують приліт і отримують нові завдання.

Водночас відомо, що під час нещодавнього обстрілу Харкова постраждали кілька людей, причому всі цивільні. Також зруйновано житловий будинок й іншу цивільну інфраструктуру.

Як раніше повідомлялося, у четвер, 21 вересня, російські військові злочинці вкотре обстріляли Харків, було поранено трьох мирних жителів.

Також у СБУ розкрили подробиці ракетного удару по військовій частині у Верхньосадовому у Криму.

Автор: Святослав Рыбальченко

Останні новини