12 вересня 2023, 12:04

Глава Моссаду: "Росія може дати Ірану зброю, яка поставить під загрозу існування Ізраїлю"

Керівник ізраїльської розвідки Давид Барнеа вважає, що Москва може допомогти Тегерану у терористичній діяльності.

Глава Моссаду: "Росія може дати Ірану зброю, яка поставить під загрозу існування Ізраїлю"

Директор ізраїльської служби зовнішньої розвідки "Моссад" Давид Барнеа висловив крайню стурбованість тим фактом, що Російська Федерація й Ісламська Республіка Іран значно розширюють співпрацю у військовій сфері. Водночас у нього з'явилися дані, що Кремль може поставити іранцям таку зброю, яка поставить під загрозу саме існування Ізраїлю як держави, інформує The Times of Israel.

"Ми побоюємося, що росіяни передадуть іранцям замість того, чого їм бракує, сучасну зброю, яка безумовно поставить під загрозу наш світ і, можливо, навіть наше існування тут", - заявив глава Моссаду.

Водночас Барнеа попередив вище керівництво Ірану, що його країна обов'язково відреагує, якщо життя євреїв буде у небезпеці.

"Іран посилив терор у всьому світі. За рік попереджено 27 нападів. Ізраїль завдасть удару у відповідь у саме серце Тегерана", - заявив шеф Моссаду.

Він додав, що якщо ізраїльтяни постраждають від тривалої, значно активізованої, організованої державою іранської терористичної діяльності в усьому світі, то Тегеран і його вище керівництво отримають жорстку відповідь.

Як раніше повідомлялося, Іран почав отримувати військові літаки від "улюблених партнерів" - Росії.

Також в Ізраїлі заявляли, що не постачають Україні зброю, оскільки "самі регулярно воюють і мають покладатися на власні сили..."

Автор: Святослав Рыбальченко

Останні новини