8 вересня 2023, 07:40

ЗСУ за кілометр від Вербового та встановили контроль на річці Янчекрак: в ISW озвучили головні тези

ЗСУ продовжили контрнаступ на заході та сході Запорізької області.

ЗСУ за кілометр від Вербового та встановили контроль на річці Янчекрак: в ISW озвучили головні тези

Російські військові блогери заявляють, що 40-а бригада морпіхів ТОФ і 37-а мотострілецька бригада ЗС РФ відбили удари ЗСУ на лінії Новодонецьке - Новомайорське.

Терорист і командир батальйону "Восток" Олександр Ходаковський заявляє, що окупанти періодично відходять у тактичні тили. Також ЗСУ й армія Путіна періодично обмінюються територіями на лінії Новодонецьке - Новомайорське. Аналітики з Інституту вивчення війни проаналізували ситуацію на Запорізькому напрямку минулої доби.

Російські воєнкори заявляють, що 7 вересня були бої й у районі Урожайного. Там ЗСУ протистоять сили 336-ї бригади морпіхів БФ.

Кадри з геолокацією від 7 вересня показали подальше просування українських захисників на північний захід від Вербового. При цьому російські блогери запевняють, що армії Путіна вдалося відкинути ЗСУ на колишні позиції. Однак аналітики з ISW не побачили візуального тому підтвердження.

Супутникові фото від 6 вересня показали палаюче листя на деревах приблизно за 1 км від Вербового. Це свідчить про те, що ЗСУ близько й армія Путіна веде по українських захисниках артилерійський вогонь.

Напередодні речник Таврійської групи військ Штупун заявив, що 6 вересня ЗСУ просунулися як у районі Работиного, так і Вербового.

Російські воєнкори стверджують, що ЗСУ намагаються прорвати оборону противника у районі Новопрокопівки.

Пропагандисти також заявляють, що українські захисники відновили контрнаступ у районі Кам'янського та досягли успіху у районі Лугового. 

Ба більше, ЗСУ встановили контроль на південному березі річки Янчекрак.

Раніше ми повідомляли, що наприкінці серпня у Залізному Порту українська артилерія знищила новітню систему РЛС "Предел-Э" ЗС РФ.

Нагадаємо, військові експерти поділилися думкою щодо укріплень на другій і третій лінії захисту ворожої армії.

Автор: Дмитрий Мироненко

Останні новини