4 вересня 2023, 11:09

ЗСУ провели контратаку під Куп'янськом: російські загарбники не очікували хитрого удару у тил

Росіяни, які наступали на Куп'янськ Харківської області, проґавили контрвипад українських захисників.

ЗСУ провели контратаку під Куп'янськом: російські загарбники не очікували хитрого удару у тил

Збройні сили України провели доволі несподівану для противника та від того ще більш успішну контратаку на Куп'янському напрямку. Про це розповів автор ТГ-каналу "Бахмутский Демон", який, за деякими даними, є солдатом Сил оборони України.

За словами українського бійця, російські загарбники не очікували удару у тил від ЗСУ, тому зазнали навіть більших втрат, ніж від початку планували завдати їм наші воїни.

"Під Куп'янськом наші сходили у контратаку, місцями вбили п***рів, деякі локації зачистили. П***ри злякалися, бо дехто бив по них із тилу, вони не чекали, а дехто зайшов у тил і тупо вбили", - написав автор телеграм-каналу.

До речі, бої, про які йдеться, тривають у районі адміністративного кордону Луганської та Харківської областей. Саме на півночі Луганщини росіяни підготували ударне угруповання та спробували прорвати фронт. Утім, їхній наступ на тій ділянці лінії зіткнення сповільнився та свої завдання вони не виконали.

Нагадаємо, на думку експерта Коваленка, щойно ЗСУ звільнять Вербове та населені пункти на лінії Оріхів - Токмак, "лінія Суровикіна" впаде.

Як повідомлялося раніше, на Херсонщині російські окупанти перекинули практично весь свій бойовий резерв на Запорізький напрямок, залишивши лише мобіків.

Автор: Святослав Рыбальченко

Останні новини