31 серпня 2023, 08:52

"Ми відкинули їх назад", – генерал Маломуж розповів, чим вигідний Україні небезпечний Східний напрямок

На Східному фронті противник сконцентрував величезне 100-тисячне угруповання, але, з одного боку, для України це навіть перевага, зазначив Микола Маломуж.

"Ми відкинули їх назад", – генерал Маломуж розповів, чим вигідний Україні небезпечний Східний напрямок

На Куп'янсько-Сватівському напрямку окупанти сконцентрували понад 100 000 своїх військових. Вони відправили туди найкращі дивізії таі, відповідно, десантні війська. Усіх їх кинули в атаку на Харківщину та Луганщину. ЗСУ певною мірою зманеврували, а у певних місцях навіть відійшли назад, але водночас провели активні дії та нейтралізували цей рух противника.

Про це розповів ексголова Служби зовнішньої розвідки України генерал армії Микола Маломуж в інтерв'ю Євгенії Кутновій для YouTube-каналу "Фабрика новин".

Як зазначив військовий експерт, на Східному фронті у більшості випадків ЗСУ відкинули окупантів назад, створили потужну лінію оборони, підтягли резерви та новітні засоби, які ліквідують ворожі війська.

"З одного боку, велика концентрація військ ворога - це небезпечно, але з іншого - це робота для нас. Ми ліквідовуємо угруповання противника на підходах. Чим більше скупчень, тим більше ми знищимо. Це наше завдання - ліквідувати резерви ворога", - пояснив Маломуж.

Таким чином, на Східному напрямку ЗСУ стоять на місці, проте активно знищують ворога, але на інших напрямках українські бійці просуваються, нагадав генерал.

Крім того, Маломуж відповів на запитання, чи зайдуть ЗСУ до Криму цього року. За його словами, будуть створені всі передумови для заходу на півострів, але чи станеться це, невідомо, оскільки шансів 50 на 50.

Нагадаємо, Микола Маломуж попередив про серйозну небезпеку для Зеленського та Залужного: "Не потрібно так ризикувати".

Раніше Микола Маломуж передбачив, як закінчить Путін: "Він не відчуває реалій, і у нього немає альтернативи".

Автор: Дарья Александрова

Останні новини