22 серпня 2023, 09:48

Знищено близько п'яти бойових літаків РФ: у ГУР розкрили деталі спецоперацій

За три дні група диверсантів завдала ударів по двох авіабазах РФ, знищивши або пошкодивши щонайменше п'ять літаків.

Знищено близько п'яти бойових літаків РФ: у ГУР розкрили деталі спецоперацій

Такою інформацією з пресою поділилися у ГУР Міноборони України. Вони також стверджують, що диверсанти діяли на території Росії у координації з українською розвідкою.

Журналісти з New Voice взяли коментар у представника ГУР Міноборони України щодо останніх подій на авіабазах РФ, де базується військова авіація.

У розвідці визнали про існування диверсійної групи, яка завдає ударів по авіабазах РФ з території Росії. За п'ять днів було здійснено два удари, а один зі знищених літаків - стратегічний бомбардувальник.

Саме диверсанти у координації з ГУР 19 серпня атакували безпілотниками авіабазу Сольці у Новгородській області. Результат: щонайменше знищено один літак "Ту-22М3"; також є інформація, що ще два літаки зазнали пошкоджень.

Учора, 21 серпня, вранці безпілотники атакували аеродром Шайківка у Калузькій області. Зі слів представника ГУР Юсова, значних пошкоджень зазнали одразу два бомбардувальники.

Він також нагадав, що у РФ більше не виробляють такі літаки, як "Ту-22М3", саме тому так важливо знищувати саме ці типи літаків, які атакують Україну ракетами типу "Х-22".

У МО РФ заявили, що 21 серпня військовослужбовці нібито зуміли зі стрілецької зброї збити дрон у районі аеродрому Шайківка. Той нібито впав на територію аеродрому близько 8:00.

Український активіст Сергій Стерненко заявив, що внаслідок атаки дрона було пошкоджено бомбардувальник "Ту-22М3".

На цьому аеродромі також базуються бомбардувальники "Ту-22М3" і 52-й авіаційний полк. Журналісти-розслідувачі встановили, що саме з цього аеродрому 27 червня 2022 року окупанти запустили Х-22 по Кременчуку.

Тим часом британська розвідка впевнена, що удар по авіабазі Сольці було завдано з території Росії.

Нагадаємо, пропагандисти б'ють на сполох, оскільки у РФ більше не виробляють літаки "Ту-22М3", на які в Україні оголошено полювання.

Автор: Дмитрий Мироненко

Останні новини