10 серпня 2023, 12:01

ЗСУ "касетами" рознесли позиції росіян – якут, який вижив, показав, що залишилося від ЗС РФ

Касетні боєприпаси ЗСУ стали серйозною проблемою для російських окупантів: загиблих після обстрілів настільки багато, що їхні тіла навіть не евакуюють.

ЗСУ "касетами" рознесли позиції росіян – якут, який вижив, показав, що залишилося від ЗС РФ

Російські окупанти скаржаться на важкі втрати від шквальних ударів артилерії ЗСУ, яка накриває російські позиції касетними боєприпасами на передовій. Відео з фронту на камеру мобільного телефону записав окупант з Якутії, який розповів про важку для ЗС РФ ситуацію на передовій. Фрагмент відео публікує Телеграм-канал "Україна 365".

За його словами, підрозділи української армії накривають російські позиції касетними боєприпасами з ранку до вечора. При цьому загиблих окупантів настільки багато, що їхні тіла навіть не евакуюють. Він зняв на камеру загиблих і поранених якутів, які лежать на землі та розкидані лісопосадкою після обстрілів ЗСУ.

"Кладуть нас касетами з ранку до вечора. Ось хлопці "двохсоті" лежать. Тупо лежать. Усім наср*ти на них. Артилерія наша не працює, нас не прикриває. Пора щось змінювати або робити", - заявляє він на відео.

Нагадаємо, поставлені американські касетні боєприпаси дали змогу ЗСУ просунутися вперед після кількох тижнів без серйозних успіхів.

Автор: Марк Ворошилов

Останні новини