У ЗСУ відповіли на критику Заходу щодо контрнаступу на Півдні України – CNN
ЗСУ, які ведуть бої з армією Путіна на Запорізькому напрямку, навчилися не недооцінювати ворога.
Останнім часом українські захисники дедалі частіше говорять про те, що ворог навчився користуватися ударними безпілотниками та тепер дуже часто їх використовує проти ЗСУ, хоча ще на початку війни вони навіть не знали, як із ними поводитися.
Уже з нового року українські захисники, які ведуть контрнаступ на півдні України, вчаться не недооцінювати армію Путіна. Журналісти CNN побували на передовій і опублікували матеріал.
Останніми тижнями одним із найбільш "спекотних" місць на півдні України є село Работине (Токмацький район, Запорізька область). Щодня там триває контрбатарейна боротьба.
Ворог із листопада 2022 року добре укріпив оборону на цій ділянці фронту, очікуючи на контрнаступ ЗСУ. Він розпочався 4 червня, та після двох місяців на Заході почали говорити про те, що українські захисники занадто повільно просуваються на цій ділянці фронту.
Однак з такою думкою не згодні українські захисники. Так, танкіст Віталій з 15-го полку НГУ, підкреслив, що успіхи є. Іноді їх добре видно на карті України, іноді й ні. Усе залежить від лінії укріплення. Окупанти витратили багато часу, щоб звести не одну лінію оборони на півдні України. Спочатку головною проблемою ЗСУ було недооцінювання противника. Однак зараз українські захисники починають її позбуватися.
Американські журналісти тиждень побували на передовій і помітили відчутне поліпшення морального духу українських захисників, оскільки вони, не поспішаючи, крок за кроком звільняють метр за метром української землі.
Тим часом росЗМІ пишуть про те, що 9 серпня була артилерійська дуель між ЗСУ й армією Путіна у районі Урожайного. Ворогу довелося відступити з деяких своїх позицій, проте ЗСУ на них поки що не зайшли.
Раніше ми повідомляли, що, зі слів російських воєнкорів, ЗСУ вже перебувають усього за 3 км від Работиного.
Нагадаємо, 9 серпня армія Путіна намагалася контратакувати позиції ЗСУ у районі Курдюмівки.