9 серпня 2023, 12:57

Війська РФ намагаються знову захопити Куп'янськ – у Міноборони України зробили заяву

Заступник міністра оборони Ганна Маляр стверджує, що командування ЗСУ вжило заходів, щоб не дати ворогові окупувати Куп'янськ знову.

Війська РФ намагаються знову захопити Куп'янськ – у Міноборони України зробили заяву

Російські військові злочинці сформували "ударний кулак", щоб удруге за цю війну захопити Куп'янськ Харківської області, стверджує заступниця міністра оборони України Ганна Маляр. Про це чиновниця написала у своєму Telegram-акаунті.

Водночас вона запевнила, що командування східного угруповання Сил оборони України ухвалило "необхідні рішення" для оборони цього напрямку.

"Мета ворога на Куп'янському напрямку - прорвати оборону наших військ і вийти безпосередньо у Куп'янськ... Оперативна ситуація складна, але контрольована", - пише Маляр.

Водночас заступник міністра оборони зазначає, що російські окупанти ось уже кілька днів намагаються наступати у районі Синьківки Харківської області, але успіху не мають, оскільки українська сторона там надійно тримає оборону.

Варто зазначити, що з міста Куп'янська найуразливішими наразі є його райони, що розташовані на лівому березі річки Оскіл: це насамперед Куп'янськ-Вузловий і Куп'янськ-Сортувальний. Інша частина адмінцентру Харківщини у більшій безпеці: якщо ворог не атакуватиме з півночі, як у 2022 році, то йому доведеться форсувати річку.

Раніше Бахмутський Демон описав непросту ситуацію на фронті під Куп'янськом.

До речі, сьогодні у Генштабі повідомили, що ЗСУ під Бахмутом наступають, а під Куп'янськом відбивають удари російських окупантів.

Автор: Святослав Рыбальченко

Останні новини