21 червня 2023, 11:56

"Немає й дня, щоб ми не потрапили..." – Березовець розповів про ресурси противника та стратегічні паузи ЗСУ

Сьогодні українська артилерія на полі бою працює набагато краще, ніж російська, тому що Україна добре підготувалася та накопичила достатню кількість БК.

"Немає й дня, щоб ми не потрапили..." – Березовець розповів про ресурси противника та стратегічні паузи ЗСУ

Український військовослужбовець, офіцер ЗСУ та політолог Тарас Березовець підтвердив інформацію про те, що українська армія справді незабаром може взяти оперативну паузу під час контрнаступу для коригування планів і перегрупування, але це не означає, що на фронті встановиться затишшя. "Навіть якщо припиняються активні штурмові дії, артилерія не замовкає ні на хвилину", - заявив військовий експерт в ефірі "24 каналу".

Як розповів Березовець, наша артилерія зараз працює краще за російську, тому що ми ретельно підготувалися та накопичили достатню кількість БК для цих наступальних дій.

"Наша артилерія набагато точніша за російську, а росіяни вже кілька місяців тому почали відчувати певний дефіцит. Подивіться, наскільки успішно ми відпрацьовуємо за складами БК противника. За день знищується, як правило, кілька складів. Немає й дня, коли б ми не влучили та не знищили якісь російські склади", - сказав військовослужбовець.

За його словами, все це результат дуже складних операцій, розвідки, роботи навідників на місцях і, природно, тих людей, які відправляють ту чи іншу ракету або снаряди по російських складах БК.

"Наше завдання - позбавити противника ресурсів для ведення цієї війни. І ось стратегічні паузи для цього теж потрібні", - підкреслив Березовець.

Раніше Тарас Березовець назвав слабкі місця противника, згадавши також значення для України зустрічі Блінкена та Сі Цзіньпіна.

Нагадаємо, Тарас Березовець озвучив пріоритетну мету ЗСУ під час контрнаступальної операції: "Далі зможемо заходити у тилові позиції противника".

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Автор: Дарья Александрова

Останні новини