9 червня 2023, 12:34

Росіяни готують евакуацію з півночі Криму вглиб півострова або у РФ – ЦНС

Окупаційні адміністрації складають списки населення та матеріально-культурних цінностей для вивезення людей з півночі Криму.

Росіяни готують евакуацію з півночі Криму вглиб півострова або у РФ – ЦНС

Побоюючись українського контрнаступу, окупаційна влада Криму готує евакуацію населення та вивезення матеріально-культурних цінностей з півночі Криму.

Про це повідомляє Центр національного опору з посиланням на місцеве підпілля.

Зокрема, відповідна підготовка вже була проведена в Армянську. Насамперед звідти вивезуть представників окупаційних адміністрацій, їхні сім'ї, техніку та документи.

"Водночас росіяни вимагають списки матеріально-культурних цінностей, які вони планують викрасти у РФ. Центр національного спротиву дякує місцевому підпіллю за інформацію та списки причетних до діяльності окупаційних адміністрацій і викрадення цінностей - кожен понесе покарання та відповідатиме за скоєне", - йдеться у повідомленні.

Раніше ми повідомляли, що російські загарбники почали вивозити з Криму таємну військову документацію та шифрувальне обладнання.

Також ми повідомляли, що, на думку військового експерта Романа Свитана, армія Путіна підривом Каховської ГЕС намагалася зірвати великий наступ України на Крим.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Автор: Михаил Бутко

Останні новини