9 червня 2023, 10:59

"Їм діватися нікуди", – Світан спрогнозував дії окупантів найближчими тижнями

Роман Світан заявив, що російські окупанти будуть і далі стояти у глухій обороні на всіх напрямках, окрім деяких позицій у районі Луганська.

"Їм діватися нікуди", – Світан спрогнозував дії окупантів найближчими тижнями

Полковник запасу ЗСУ, льотчик-інструктор Роман Світань повідомив, що росіяни найближчими тижнями будуть і далі виконувати завдання з оборони створених рубежів на Запорізькому, Донецькому та Луганському напрямках. Здебільшого це буде глуха оборона, крім деяких позицій по Луганську.

"Їм діватися нікуди. Вони можуть тиснути хіба що з Валуйок на Куп'янськ у бік Лиману. Російські Валуйки - це великий військовий хаб, недалеко від нашого кордону північніше Куп'янська. І з Валуйок вони будуть перекидати сили та засоби для тиску у бік Лиману. Там буде ще спроба якось на Білогорівку вийти. Здебільшого вони намагатимуться якось рухатися на Луганському напрямку, а на решті ділянок фронту виконуватимуть тільки оборонні дії, посилюючи деякі напрямки", - зробив прогноз Роман Світан в інтерв'ю Вадиму Герасимовичу для YouTube-каналу Politeka Online.

За словами військового експерта, зараз усі вони кинулися у район Токмака, утримуючи Оріхово-Мелітопольський напрямок, оскільки там інтенсифікувалися бойові дії. Крім того, окупанти перекидають сили у район Мар'їнки та Вугледару.

Також Світан згадав про дії української армії, яка, найімовірніше, найближчим часом вдарить по Донецьку. "Є інформація, що у Донецьку дуже багато геоміток з'явилося, особливо біля російських військових частин, центрів прийняття рішень, окупаційних адміністрацій. По місту більше десятка геоміток, тому Донецьку приготуватися до ударів", - сказав полковник.

Нагадаємо, Роман Світан попередив про загрозу "потужнішу, ніж Запорізька АЕС": "В Армянську замінували "Кримський Титан"".

Також Роман Світан пояснив, як підрив Каховської ГЕС вплинув на контрнаступ ЗСУ.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Автор: Дарья Александрова

Останні новини