9 червня 2023, 10:23

Експерт Bild Юліан Репке про постачання КНР зброї та техніки Росії: "Китай уперше втрутився у війну"

Німецьке видання Bild опублікувало матеріал, у якому йдеться про те, що КНР постачає зброю та бронетехніку РФ.

Експерт Bild Юліан Репке про постачання КНР зброї та техніки Росії: "Китай уперше втрутився у війну"

Автор німецького видання Bild Юліан Репке дійшов висновку про те, що Китай уперше поставив РФ військову техніку для так званої "спецоперації" в Україні.

Варто зазначити, що нещодавно ставленик російського диктатора Путіна у Чечні Рамзан Кадиров проговорився у своєму Telegram-акаунті, що китайські бронеавтомобілі Shaanxi Baoji Special Vehicles Manufacturing надійшли на озброєння батальйону "Ахмат", який, як відомо, воює в Україні. Колишній чеченський сепаратист, який зрадив бойових товаришів по Ічкерії та переметнувся на бік Путіна, опублікував відео з китайськими броньовиками.

Експерт проаналізував відео, розміщене напередодні главою Чечні.

"Китай уперше втрутився у війну та, хто б міг подумати, на боці Росії", - іронічно підкреслив Юліан Репке.

Він додав, що, оскільки, за зізнанням Кадирова, для "Ахмата" закуплено 128 китайських бронемашин, експорт такого обладнання не міг відбутися без схвалення правлячої Комуністичної партії Китаю.

"Це точно не приватна купівля", - переконаний Репке.

До речі, чутки про те, що Китай неофіційно надає військову підтримку Росії у війні з Україною, з'явилися вже досить давно.

Різниця тільки полягала у тому, що Китай тоді постачав Росії стару радянську техніку, зокрема використовуючи канали у колишніх країнах СНД. Бойовики "ДНР" у приватних розмовах зізнавалися, що на захоплену частину України приїхало вже багато старої техніки виробництва СРСР саме з легкої руки Пекіну.

Також були чутки про те, що китайці відкрили доступ російським військовим до своїх супутників, щоб ті могли використовувати їх у бойових діях проти України.

Тепер ми бачимо, що Китай постачає в РФ уже не просто списану радянську бронетехніку, а свою вітчизняну, причому нову.

Нагадаємо, спецпредставник КНР Лі Хуей, який побував до цього з візитами у Києві та Москві, заявив, що Україна та Росія "не зачинили двері для переговорів", але водночас визнав труднощі, що заважають сторонам сісти за стіл переговорів.

У відповідь секретар РНБО України Олексій Данілов зазначив, що двері для переговорів із Росією "міцно закриті".

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Автор: Святослав Рыбальченко

Останні новини