7 червня 2023, 11:48

"Мені страшно уявити, що буде", – Гіркін про ідею Пригожина щодо України

Гіркін розкритикував ідею Пригожина про 200 000 солдатів, які потрібні йому для війни з Україною.

"Мені страшно уявити, що буде", – Гіркін про ідею Пригожина щодо України

На тлі загрози військової поразки російської армії в Україні між лідерами російських силових угруповань стався новий конфлікт. Ватажок ПВК "Вагнер" Пригожин напередодні передрік втрату Росією частини окупованих територій під час контрнаступу ЗСУ та попросив виділити йому 200 000 солдатів, щоб цього не допустити, оскільки нинішній армійський склад не здатний зупинити просування української армії. Однак проти цієї ідеї різко виступив колишній польовий командир "ДНР" і ексофіцер російських спецслужб Стрєлков-Гіркін.

Він заявив, що наслідки такого рішення йому страшно навіть уявити, оскільки втрати російських мобілізованих під керівництвом Пригожина будуть величезні.

У своєму Telegram-каналі він нагадав, що під час штурму Бахмуту на вузькій ділянці фронту завширшки 30 кілометрів підрозділи його ПВК зазнали втрат у кілька десятків тисяч убитих і поранених.

"Мені страшно уявити, як він розпорядиться 200 тисячами бійців..." - пише Гіркін, попереджаючи про величезні втрати, якщо Кремль погодиться на пропозицію.

Раніше Пригожин повідомив про втрату Берхівки під Бахмутом.

Нагадаємо, Пригожин терміново закликав Путіна оголосити у Росії загальну мобілізацію.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Автор: Марк Ворошилов

Останні новини