6 червня 2023, 12:05

"Вони стали більш агресивними", – комбат Кузик розповів про страшний бій, який стався на передовій

Український військовослужбовець Петро Кузик заявив, що методологія ведення війни у противника особливо не змінилася, але росіяни стали більш агресивними.

"Вони стали більш агресивними", – комбат Кузик розповів про страшний бій, який стався на передовій

Колишній депутат Київської міськради, а зараз командир добровольчого батальйону "Свобода" Петро Кузик, який воює у Бахмуті, описав тактику російських окупантів на полі бою. За його словами, вони стали агресивнішими, намагаються не входити у прямий контакт і активно використовують свою перевагу, тобто велику кількість танків і артилерію.

Про це комбат Кузик повідомив в інтерв'ю Олесі Бацман, яке можна подивитися на YouTube-каналі "Олеся Бацман".

Під час бесіди з журналісткою військовослужбовець описав страшний бій, який нещодавно стався на передовій. Росіяни атакували невелику позицію бійців ЗСУ, а саме окоп метрів до 10, з використанням одночасно десяти танків, які прикривав ще й вертоліт.

"Бій був дуже страшний, - зізнався Кузик. - Швидше за все, у них була якась інформація про те, що нібито з цієї ділянки почнеться контрнаступ".

Як зазначив військовий, атакувати десятьма танками точку, яку охороняють лише десять піхотинців, нерозумно та незрозуміло. Результат бою для України сумний, бо є втрати, але при цьому ліквідовано також десятки ворожих піхотинців.

Нагадаємо, комбат Кузик зі "Свободи" пролив світло на плани окупантів: "Їхня тактика - це вал".

Раніше Петро Кузик розповів про складну ситуацію у районі Бахмуту: "До цих деградантів прийшли свіжі сили".

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Автор: Дарья Александрова

Останні новини