2 червня 2023, 14:52

"Викинуті із Закавказзя повністю", – Гіркін чекає на війну РФ із Туреччиною й Азербайджаном

Поки російська армія зазнає поразки в Україні, диверсант Ігор Гіркін уже будує плани щодо нового конфлікту на Закавказзі.

"Викинуті із Закавказзя повністю", – Гіркін чекає на війну РФ із Туреччиною й Азербайджаном

Російський чекіст, військовий злочинець Ігор Стрєлков (Гіркін) анонсує війну Росії з Туреччиною та Азербайджаном за вплив у регіоні. Таку заяву він зробив під час свого відеозвернення наприкінці травня, передає Діалог.UA.

Він констатував, що під "мудрим" керівництвом Володимира Путіна Росія втратила контроль над Закавказзям. Уже офіційно можна говорити про втрату останнього союзника у регіоні - Вірменії.

"Росія буде найближчим часом викинута із Закавказзя повністю. Але оскільки у нас так уже там залишилася фактично одна військова база (у Вірменії - ред.), яка "рукав без каптана", "дірка від бублика", то це вже не матиме серйозного значення. Пашинян повністю капітулював, оскільки не має нічиєї підтримки, у тому числі російської. РФ не буде воювати з Азербайджаном, тим більше з Туреччиною за Карабах", - розповів Гіркін.

Він не сумнівається, що у найближчому майбутньому Росії доведеться вступити у війну проти союзу Туреччина - Азербайджан. Він вважає такий розвиток подій "практично неминучим".

"Коли це станеться, залежить від того, утримає Ердоган владу чи ні. Ердоган - це війна відкладена", - заявив військовий злочинець.

Раніше Пашинян висловив позицію Вірменії щодо війни РФ проти України.

Ми також писали, що Азербайджан і Вірменія зробили великий крок до мирної угоди.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Автор: Татьяна Шевченко

Останні новини