2 червня 2023, 08:30

"У нас війна", – Стрєлкова розгнівали плани Генштабу РФ щодо змін в армії

У розпал війни проти України Кремль ухвалив рішення збільшити армію на 5 дивізій і 26 бригад.

"У нас війна", – Стрєлкова розгнівали плани Генштабу РФ щодо змін в армії

Генштаб РФ анонсував збільшення бюрократичної структури армії РФ, яка загрузла у програшній війні проти України. Такі плани військового керівництва сильно розгнівали російського чекіста, військового злочинця Ігоря Стрєлкова (Гіркіна).

Свій коментар він оприлюднив у Telegram 2 червня, передає Діалог.UA.

Генштаб РФ у нинішньому 2023 році формує дві нові армії (загальновійськову та повітряну), армійський корпус, військово-морський район в Азовському морі, 5 дивізій, 26 бригад і 2 військові округи (Ленінградський і Московський). Такі плани анонсував заступник глави Генштабу РФ генерал-полковник Євген Бурдинський.

Стрєлкова сильно розгнівали такі плани. Він нагадав, що наразі Росія веде війну та у неї гостра нестача ресурсів, зокрема людських.

"І де ж вони людей стільки знайдуть на всі ці округи та бригади без мобілізації-то? 26 бригад - це мінімум 80 тисяч осіб. П'ять дивізій - ще 40 тисяч, не кажучи вже про безліч зазначених штабних структур, які дуже "ємкі" на людей. А у нас війна, проте на фронті багато частин не укомплектовані до штатів воєнного часу навіть близько, та й втрати немаленькі постійно", - написав військовий злочинець.

Дійсно, створення нових бюрократичних військових структур у розпал війни - це досить дивне рішення. Їх створення та функціонування потребуватиме серйозних ресурсів, яких у РФ гострий дефіцит навіть на фронті. Збільшення армійської бюрократії, ймовірно, є спробою генералітету РФ ще більше нажитися на війні, посиливши бюджетний потік.

Раніше у Стрєлкова відверто розповіли, чому Кремль не зміг провести нову хвилю мобілізації.

Ми також писали, що Стрєлкову "запахло смутою" у Росії, на нього чекає швидкий держпереворот.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Автор: Татьяна Шевченко

Останні новини