1 червня 2023, 11:27

Білоруські "прикордонники" вирішили заманити українських колег борщем – у ДПСУ не затрималися з відповіддю

На одному з постів прикордонники диктатора Лукашенка транслювали через гучномовець аудіозапис із пропагандою білоруського борщу.

Білоруські "прикордонники" вирішили заманити українських колег борщем – у ДПСУ не затрималися з відповіддю

Білоруські прикордонники вирішили спокусити українських колег своїм борщем, записавши звернення про "єдність народів" і транслюючи його через гучномовець на одному з прикордонних постів.

На записі жіночий голос говорить українською, звертаючись до українців словом "товариші".

Голос повідомляє, що борщ - це унікальна страва східнослов'янської кухні та нічого подібного немає в європейських кухнях.

Водночас наголошують, що між білоруським та українським борщем є лише "невеликі відмінності": в український борщ заведено додавати квасолю, а у білоруський - більше картоплі.

"І коли вам більше не буде з чого готувати ваш борщ, переходьте на наш бік - спробуйте наш білоруський борщ. Не пошкодуєте", - закликає жіночий голос.

У Державній прикордонній службі України опублікували у Telegram відповідь на пропагандистську акцію.

"Ваш борщ дуже відрізняється від нашого, тому що зараз білоруський борщ, скоріше, схожий на РОСІЙСЬКІ ЩІ, навіть якщо ви додаєте туди більше картоплі. Він зовсім не той самий, як до того моменту, коли для його приготування ви використовували ніж, який встромили у спину українців", - йдеться у відповіді ДПСУ.

Українські прикордонники додали, що білоруський борщ зараз - це, скоріше, їжа для рабів.

"Радимо вам змінити "інгредієнти" та стати вільним народом, а не насильно ув'язненими, а до того - їжте самі, не подавитеся", - відповіли українські прикордонники.

Раніше у Білорусі до річниці повномасштабного нападу Росії на Україну, який, зокрема, здійснювався і з білоруської території, звинуватили українських прикордонників у "провокаціях".

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Автор: Михаил Бутко

Останні новини