1 червня 2023, 10:52

Світан розповів про масовану ракетну атаку, яку ЗСУ незабаром завдадуть по базах окупантів

Роман Світан пояснив, що означають слова сенатора США Ліндсі Грема про вражаючу демонстрацію сили з боку України, яку незабаром усі ми побачимо.

Світан розповів про масовану ракетну атаку, яку ЗСУ незабаром завдадуть по базах окупантів

Сенатор США Ліндсі Грем після візиту до Києва заявив, що найближчими днями на росіян чекає "брутальне пробудження", оскільки Україна продемонструє вражаючу силу. Що конкретно означають ці слова, пояснив полковник запасу ЗСУ, льотчик-інструктор Роман Свитан в інтерв'ю Євгенії Кутнової для YouTube-каналу "Фабрика новин".

Як зазначив Світан, ми точно побачимо масовану ракетну атаку дальніми засобами ураження (до 300 км) по всіх військових об'єктах РФ. Переважно це будуть паливоприймачі, склади боєприпасів, командні пункти, а також місця дислокації російських військовослужбовців.

"Наші радіотехнічні війська змалювали не тільки одну Юр'ївку. Вони змалювали всі розташування російських військ, тому ці цілі вже визначені. Це буде масштабний удар протягом кількох годин, а можливо, і днів, який завдаватиметься вже безпосередньо перед нашим рухом по лінії фронту", - пояснив військовий аналітик.

У ЗСУ не буде проривів на 30-50 км, тому що без авіації зробити це вкрай складно, додав Світан. Однак українська армія буде вибивати та випалювати російські війська з першої лінії фронту, потім із другої, потім із третьої. Далі ЗСУ рухатимуться, знищуючи оборонні гарнізонні структури окупантів.

"Наш рух почнеться з масованої ракетної атаки найближчим часом, і це точно буде все видно. Інформаційне поле буде просто завалене такими фото, як із Юр'ївки. Це будуть фото розбитих пансіонатів, із сотнями загиблих окупантів, із розбитою технікою, зенітно-ракетними комплексами, палаючими паливоприймачами, складами боєприпасів, які вибухають", - описав Світан найближче майбутнє путінських солдатів.

Нагадаємо, Роман Світан припустив, хто може стояти за "хлопками" на НПЗ у Росії, окрім України.

Також Роман Світан назвав фактор, який дозволить ЗСУ України вигнати всіх окупантів зі своєї території вже цього року.

Раніше Роман Світан пояснив, як можна "кардинально" вирішити питання з нальотами дронів на Україну.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Автор: Дарья Александрова

Останні новини