31 травня 2023, 09:20

"А далі підемо на Москву", – Цезар озвучив найближчі плани Легіону "Свобода Росії"

Легіон "Свобода Росії" вербує до своїх лав тисячі добровольців, щоб піти на Москву.

"А далі підемо на Москву", – Цезар озвучив найближчі плани Легіону "Свобода Росії"

Спікер Легіону "СР" Цезар анонсував новий похід, однак тепер це буде не Білгородщина, а столиця Росії.

Напередодні журналісти видання The Times опублікували інтерв'ю з Цезарем, у якому той зізнався, що наразі Легіон налічує близько 1000 осіб.

Легіон і далі планує здійснювати рейди територією Росії, поки не зміцніє та не набере до своїх лав достатню кількість добровольців для походу на Москву.

Цезар зізнався, що щодо озброєння питань немає, оскільки Легіон має бронемашини, "Стігнери", протитанкові комплекси та навіть розвідувальні безпілотники.

На сьогоднішній день у лавах СР від 500 до тисячі добровольців. Усі ці люди є або були громадянами РФ, вони не злочинці та навіть не представники ПВК. Головна мета Легіону - захист території України, звільнення окупованих регіонів і повалення режиму Путіна.

22 травня добровольці з "РДК" і "СР" перейшли кордон із РФ, звільнивши від путінського режиму одразу три населені пункти Грайворонського району.

Своїми рейдами бійці хотіли створити демілітаризовану зону та показати громадянам РФ, що боротьба з режимом Путіна реальна.

Раніше ми повідомляли, що у Легіоні "СР" відповіли Латиніній на "правильні" методи боротьби з путінським режимом.

Нагадаємо, зі слів радянського розвідника Жирнова, своїми рейдами по Бєлгородщині "РДК" і "СР" домоглися відразу двох цілей.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Автор: Дмитрий Мироненко

Останні новини