25 травня 2023, 11:53

Путін зробив ще один крок назустріч ядерній війні: підписано документ про розміщення ТЯЗ у Білорусі

Шойгу та Хренін підписали договір про розміщення російської тактичної ядерної зброї на території РБ.

Путін зробив ще один крок назустріч ядерній війні: підписано документ про розміщення ТЯЗ у Білорусі

Російський диктатор Володимир Путін сьогодні зробив черговий крок на шляху збільшення загрози початку ядерної війни. Так, міністри оборони країн-агресорів Сергій Шойгу (РФ) і Віктор Хренін (РБ) підписали документи про розміщення російської тактичної ядерної зброї на території Білорусії, інформує Reuters.

Відомо, що РФ і РБ, які є союзниками у війні проти України, ще на початку 2023 року домовилися про розгортання частини ядерного арсеналу Москви на території Білоруської держави. Лукашенко, який виграв останні президентські вибори за допомогою підтасовок, повністю прогнувся під свого "старшого товариша" Путіна та віддав свою країну у користування московському диктатору.

До речі, російський міністр оборони Сергій Шойгу заявив, що контроль і рішення про застосування ядерної зброї залишається за Росією. Також відомо, що до 1 липня поточного року у Білорусі має бути побудовано сховище для російської ТЯЗ.

Нагадаємо, у березні Путін заявив про намір розмістити тактичну ядерну зброю на території Білорусі.

Плани Кремля були негативно зустрінуті не тільки Заходом, а й Китаєм. У китайському МЗС повідомили, що виступають проти розміщення ТЯЗ у Білорусі.

Як повідомлялося раніше, у МЗС України звернулися до білоруського народу із закликом не допустити розміщення ядерної зброї на території своєї країни.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Автор: Святослав Рыбальченко

Останні новини