25 травня 2023, 10:38

"Залишаю Бібера та Доліка, які допоможуть ЗС РФ стримати ЗСУ у Бахмуті", – Пригожин знову тролить Шойгу

"Вагнерівці" почали вихід із Бахмуту 25 травня, як раніше анонсував Пригожин.

"Залишаю Бібера та Доліка, які допоможуть ЗС РФ стримати ЗСУ у Бахмуті", – Пригожин знову тролить Шойгу

Сьогодні, 25 травня, вранці кухар Путіна прибув до Бахмуту, щоб особисто проконтролювати виведення найманців із міста. З його слів, до 1 червня всі "вагнерівці" мають вийти з Бахмуту, передавши місто у руки МО РФ.

Фінансист ПВК "Вагнер" виклав у Мережу кадри, на яких він віддає накази найманцям покинути Бахмут, інформує "Україна 365".

Здебільшого він спілкувався з танкістами, які вже рік перебувають на Бахмутському напрямку. Один із найманців заявив, що танк зробив 1200 пострілів і потребує термінової заміни ствола. Також ремонту підлягає й інша військова техніка. Виходити будуть у бік Донецька, про що натякнув ще один головоріз.

До 1 червня найманці точно відпочиватимуть, доукомплектовуватимуться, набиратимуть нових людей, а потім отримають від МО РФ нове завдання, яке виконуватимуть на фронті.

Пообіцяв Пригожин залишити ЗС РФ не тільки мило, а й "надлишки" боєприпасів.

Кухар Путіна заявив, що виведення найманців почалося о 5:00. Пізніше інформацію підтвердив український захисник міста Бахмутський Демон. З його слів, на місце "вагнерівців" входять у місто регулярні сили ЗС РФ.


Пригожин вирішив залишити російським військовим двох "вагнерівців", на яких "стоїть" увесь Бахмут: Бібер і Долік. Якщо ЗС РФ буде складно стримати натиск ЗСУ, вони вступлять у бій. Таким чином, навіть виходячи з Бахмуту, Пригожин встиг потролити вкотре Шойгу та Герасимова.

Тим часом, на думку аналітиків з ISW, битва за Бахмут ще не закінчена та все тільки починається.

Нагадаємо, Пригожин наробив багато галасу в інформаційному просторі РФ, озвучивши втрати окупантів у битві за Бахмут.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Автор: Дмитрий Мироненко

Останні новини