24 травня 2023, 13:46

Окупанти повісили жителя Луганської області за проукраїнську позицію – голова ОВА

Російським загарбникам не вдалося зламати чоловіка у Луганській області, який не змінив своїх поглядів під час численних допитів.

Окупанти повісили жителя Луганської області за проукраїнську позицію – голова ОВА

У Сватівському районі Луганської області російські окупанти стратили місцевого жителя за його проукраїнську позицію. Про це повідомляє Телеграм-канал "Україна 365" із посиланням на голову Луганської ОВА Артема Лисогора.

За його словами, чоловіка повісили у селищі Нижня Дуванка, де він жив.

"У нього була чітка проукраїнська позиція. Російські нелюди постійно тиснули на нього та тягали на допити. Хотіли зламати. Однак він не змінював власних поглядів і чекав на звільнення", - розповів Лисогор.

Голова ОВА додав, що після деокупації захоплених територій на кожного ката чекає заслужене покарання.

"А якщо не загинуть на полі бою або від куль власних загородзагонів і встигнуть втекти, щодня прокидатимуться у страху", - написав голова Луганської ОВА.

Раніше повідомлялося, що російські окупанти вбили в Україні щонайменше 478 дітей і поранили 960. Цифри неостаточні й коригуватимуться у міру надходження нових даних.

Також ми писали, що у Запорізькій області окупанти вбили мобілізованого Віталія П. з Курської області та викинули його тіло на звалище.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Автор: Михаил Бутко

Останні новини