22 травня 2023, 15:14

Легіон "Свобода Росії" заявив про звільнення Козинки "Бєлгородської народної республіки"

Російські добровольці, які воюють проти агресивного режиму диктатора Путіна, зайшли на територію Російської Федерації.

Легіон "Свобода Росії" заявив про звільнення Козинки "Бєлгородської народної республіки"

ЗМІ розповіли про новий, більш масштабний, ніж попередні, рейд "Російського добровольчого корпусу" та легіону "Свобода Росії" на території Російської Федерації. В Інтернеті оприлюднили відеосюжети з військовими, танками та навіть гелікоптером, передає ТГ-канал "Україна 365".

Російські офіційні органи спершу довго мовчали, але потім, коли зрозуміли, що все ж потрібно щось пояснювати населенню, вийшли в ефір. Так, путінський ставленик В'ячеслав Гладков, який обіймає посаду губернатора Бєлгородської області, заявив, що на територію Грайворонського району зайшла "диверсійно-розвідувальна група".

Також чиновник написав, що ЗС РФ спільно з російською прикордонною службою "вживають необхідних заходів щодо ліквідації противника".

У цей час добровольчий Легіон "Свобода Росії" повідомив, що його підрозділи зайняли Козинку Бєлгородської області, а у центр Грайворон "заходять передові загони".

До речі, моніторингова система DeepState оновила карту, та тепер територія Бєлгородської області, що межує з Україною, там позначена як сіра зона.

Нагадаємо, у селі Головчине Бєлгородської області нещодавно "вдало спрацювала ППО": будівля адміністрації горить.

Також ми писали, що російські добровольці, які воюють на боці України, увійшли на територію РФ за підтримки танків і авіації.

Крім того, у Легіоні "Свобода Росії", відомому своїми рейдами на території РФ, записали відеозвернення до росіян.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Автор: Святослав Рыбальченко

Останні новини