31 березня 2023, 13:04

"Ні, українська армія нікуди не біжить", – Пригожин натякнув, що з Бахмутом у його "Вагнера" проблеми

Ватажок ПВК "Вагнер" Євген Пригожин, який ще кілька тижнів тому розповідав про швидке взяття Бахмуту, зажурився.

"Ні, українська армія нікуди не біжить", – Пригожин натякнув, що з Бахмутом у його "Вагнера" проблеми

Кремлівський мільярдер Євген Пригожин, який очолює ПВК "Вагнер", натякнув на проблеми з Бахмутом. Він запевнив, що швидкої окупації міста чекати не варто, та й уся ця затія вкрай хитка.

Нову заяву щодо Бахмуту Пригожин опублікував 31 березня на своєму каналі у Telegram, передає Діалог.UA.

"Ні, українська армія нікуди не біжить. Українська армія веде кровопролитні бої та захищає Артемівськ (скасована радянська назва Бахмуту - ред.)", - заявив ватажок "Вагнера".

Він уточнив, що його найманці у місті вкрай повільно просуваються вперед, бої йдуть за кожен будинок і підвал. Особливого просування немає.

Пригожин також натякнув, що у його угруповання серйозні проблеми з прикриттям.

"Нам на сьогодні потрібно концентруватися у місті, (...), фланги, необхідно, щоб нас не підвели, щоб їх тримали наші союзні підрозділи", - заявив ватажок ПВК.

Зазначимо, що Бахмут у лоб "м'ясними штурмами" намагається взяти саме "Вагнер", а ось фланги утримує вже кадрова російська армія, і в останньої з ПВК дуже серйозний конфлікт. Заяву Пригожина можна трактувати як підготовку до провалу штурму міста - він уже покладає провину за це на війська Шойгу.

Додамо, що останньої доби "Вагнер" зосередився на міських боях у Бахмуті у спробі прорватися до центру. Судячи з усього, ПВК терміново потрібен хоч якийсь значущий результат на цій ділянці, щоб відзвітувати перед Кремлем за "перемогу".

Раніше Арестович пояснив, навіщо Путіну потрібно терміново взяти Бахмут.

Ми також писали, що ЗС РФ у Бахмуті нервують і зазнають величезних втрат, запевняє Сирський.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Автор: Татьяна Шевченко

Останні новини