27 березня 2023, 10:57

"У них є півсотні тисяч людей на техніці", – Світан розповів, де росіяни підуть у наступ

Найближчим часом російські окупанти спробують продовжувати наступальні дії на Донецькому та Луганському напрямках.

"У них є півсотні тисяч людей на техніці", – Світан розповів, де росіяни підуть у наступ

На Запорізькому та Херсонському напрямках росіяни вже починають переходити в оборонне становище, а от на Донецькому та Луганському, навпаки, спробують знову піти в атаку. Наразі бойовий резерв окупантів становить до півсотні тисяч осіб на техніці, та коли за кілька тижнів підсохне ґрунт, вони почнуть знову робити наступальні дії.

Про це повідомив військовий експерт, полковник запасу ЗСУ Роман Світан в інтерв'ю Наталці Влащенко, яке можна подивитися на YouTube-каналі "Власть&Влащенко".

За словами Світана, окупанти спробують на всій лінії Донецького та Луганського фронтів провести кілька наступальних "заходів", можливо, точково, кілометрів по 10-15. Під загрозою Куп'янськ, Кремінна, Сватове, Білогорівка. Також вони намагатимуться вибити Бахмут і, звісно, Авдіївку, Мар'їнку та Вугледар.

"Тобто це ті точки, якими вони і так намагалися рушити, ну і ще раз спробують за участю ось цієї півсотні тисяч. Для нас оптимальний варіант - утримувати їх на лінії оборони у Донецькій і Луганській областях", - сказав військовий експерт.

Потім Світан заявив, що основне завдання будь-якої армії - це ліквідація армії противника. "На будь-яких рубежах і у будь-якій точці нам потрібно ліквідувати росіян зі зброєю, а росіян без зброї депортувати. Не можна допустити ситуації, як було з виходом росіян з-під Ізюму або з правого берега Дніпра. Їх потрібно тільки ліквідувати", - наголосив полковник.

Нагадаємо, Роман Світан озвучив ймовірні загрози для Києва з повітря: "Найімовірніше, залишаться тільки проблеми, пов'язані з Shahed".

Також Роман Світан натякнув, куди у Криму мають "дістатися" ЗСУ: "Там такий буде феєрверк".

Раніше Роман Світан повідомив, що у Криму триває прихована евакуація: окупанти вивозять з півострова сім'ї, поки Керченський міст ще цілий.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Автор: Дарья Александрова

Останні новини