27 березня 2023, 08:00

Американський ексдипломат назвав умову, яка змусить Путіна вивести свої війська з України

Путін готовий воювати проти України стільки, скільки зможе, впевнений ексдипломат США Метью Брайза.

Американський ексдипломат назвав умову, яка змусить Путіна вивести свої війська з України

Путін готовий воювати проти України стільки, скільки зможе, однак активна допомога Заходу, яка не припинятиметься, а слідом за танками підуть і літаки, може відбити бажання у Путіна далі вести війну.

Про це розповів ексдипломат США Метью Брайза в інтерв'ю телеканалу "Експрессо" вчора, 26 березня.

З кожним новим днем у Путіна все більше відпадає бажання затягувати війну проти України. З кінця вересня 2022 року було мобілізовано 300 тисяч осіб, багато хто вже перебуває на фронті. Але за три місяці 2023 року російська армія не досягла нових успіхів на полі бою. Виходить, що прогресу у "другій армії" світу немає. За цей період окупанти практично повністю знищили Бахмут, але саме місто повністю так і не змогли захопити. Києву вдалося добре використати ситуацію навколо Бахмуту на свою користь, а РФ довелося кинути на захоплення міста багато живої сили та військової техніки.

На думку Брайза, Москві не вдасться здобути перемогу над Україною. Ба більше, у самій РФ почнуться великі економічні проблеми на тлі нарощування виробництва військової техніки та боєприпасів.

Зараз просто потрібен час, щоб змусити Путіна вивести свої війська з України. Для цього Заходу просто необхідно і далі постачати Україні зброю.

Щойно Захід закупить для України 2 млн снарядів і вони потраплять на фронт, бажання воювати у Путіна відпаде саме собою, впевнений колишній дипломат. Ба більше, щойно піде авіація, а перші передумови у вигляді польських "МіГів" уже є, далі можуть відгукнутися й інші країни, поставивши свої літаки Києву, включно з F-16.

Рано чи пізно, але й у самого Путіна закінчаться "людські ресурси", тому він змушений буде сісти за стіл переговорів.

Раніше аналітики з ISW назвали складовий фактор від ЗСУ, який змусить Путіна сісти за стіл переговорів.

Нагадаємо, військовий експерт Селезньов озвучив новий прогноз щодо контрнаступу ЗСУ, а також вказав можливий напрямок.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Автор: Дмитрий Мироненко

Останні новини