23 березня 2023, 12:08

Чому затягується весняний контрнаступ ЗСУ: західні ЗМІ дали відповідь

Україні все ще не вистачає військової техніки та зброї, щоб почати весняний контрнаступ.

Чому затягується весняний контрнаступ ЗСУ: західні ЗМІ дали відповідь

Незважаючи на той факт, що Захід з кожним новим місяцем нарощує військову допомогу Україні, ЗСУ все ще не вистачає достатньо зброї, щоб перейти у раніше анонсований контрнаступ.

Журналісти видання Washington Post, посилаючись на американських і українських чиновників, підкреслили, що дуже багато часу йде на доставку цієї самої зброї в Україну.

При цьому обидві сторони готуються до того, що ЗСУ мають почати навесні контрнаступ.

Експерти наголосили, що американські танки Abrams реально зможуть посилити українських захисників, однак до Києва ті прибудуть не раніше осені.

Аналітик з Атлантичної ради Рейчел Ріццо заявила, що зараз час грає на боці РФ, у якої багато живої сили, тому вона може ще довго вести війну у такому темпі.

Якщо зброя не буде швидко надходити на фронт, то час гратиме на руку тільки одній стороні - РФ.

З одного боку, Захід спробував зробити все можливе, щоб уникнути прямого конфлікту з РФ. Але, з іншого боку, така тактика дорого обходиться саме Україні.

Тим часом представник ГУР МО України Вадим Скібіцький заявив, що анонсований у РФ "великий наступ" закінчився, толком і не розпочавшись.

З 2023 року у Москві ухвалили рішення вийти на адміністративні кордони Донбасу, проте за три місяці ворог істотно нікуди не просунувся.

Зараз головні бої точаться біля Бахмуту, Авдіївки, Вугледару, а також противник намагається наступати у напрямку Куп'янська та Лиману.

А у розвідці Литви заявили, що за такої інтенсивності бойових дій запасів у РФ вистачить на два роки війни, саме тому Захід має посилити санкції щодо Москви.

Раніше у британській розвідці заявили про готовність армії Путіна знову піти на Куп'янськ, оскільки місто є важливим логістичним центром.

Нагадаємо, у Білому домі назвали російського льотчика ідіотом за те, що той допустив зіткнення у повітрі з безпілотником.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!!!

Автор: Дмитрий Мироненко

Останні новини