22 березня 2023, 15:56

Зеленський раптово приїхав на Бахмутський напрямок фронту: ЗМІ дізналися мету візиту

Зеленський підтримав українських воїнів на передовій і у госпіталі, вручивши нагороди кращим із кращих.

Зеленський раптово приїхав на Бахмутський напрямок фронту: ЗМІ дізналися мету візиту

Президент Володимир Зеленський несподівано приїхав на передові позиції української армії на Бахмутському напрямку. Верховний головнокомандувач заслухав доповіді про оперативну ситуацію та перебіг бойових дій на одній із найгарячіших ділянок фронту. Про це повідомляють інформаційні агентства з посиланням на заяву прес-служби ОП.

Президент поспілкувався з рядовим складом української армії, а також висловив подяку бійцям від імені українського народу. Фрагмент відео публікує Телеграм-канал "Україна 365".

"Маю честь сьогодні бути тут, на Сході нашої держави, на Донбасі, та нагородити наших героїв, подякувати вам, потиснути руку", - підкреслив глава держави.

Зеленський також вручив нагороди українським бійцям, висловивши подяку за забезпечення суверенітету й територіальної цілісності України у протистоянні з російською окупаційною армією. Крім того, Зеленський відвідав госпіталь, де провідав поранених українських бійців, нагородивши їх медалями та відзнаками за хоробрість і доблесть, виявлені на фронті.

Раніше ми повідомляли, що боєць ЗСУ закликає українців не вірити фейкам і непідтвердженій інформації з Бахмуту.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Автор: Марк Ворошилов

Останні новини