21 березня 2023, 19:59

Шойгу після зустрічі з Сі Цзіньпіном назвав "СВО" війною та заговорив про її закінчення

Міністр оборони РФ Сергій Шойгу прокоментував рішення Великої Британії поставити ЗСУ боєприпаси зі збідненим ураном.

Шойгу після зустрічі з Сі Цзіньпіном назвав "СВО" війною та заговорив про її закінчення

21 березня після переговорів Сі Цзіньпіна з Володимиром Путіним глава Міноборони РФ Сергій Шойгу влаштував урочисту церемонію привітання китайському лідеру. Спілкуючись із журналістами, міністр назвав так звану "спецоперацію" війною, відповідаючи на запитання журналіста про терміни закінчення бойових дій.

Кадри публікує ТГ-канал "Україна 365".

"Будь-яка війна закінчується миром", - такою фразою глава Міноборони РФ Шойгу відповів на запитання "Як закінчиться війна в Україні?".

Питання "Коли закінчиться війна?" він просто залишив без коментаря.

Також міністр оборони РФ прокоментував рішення Великої Британії поставити Україні боєприпаси зі збідненим ураном: "Пройдена ще одна сходинка, їх залишається все менше".

Журналіст Олександр Невзоров зазначив, що ще пів року тому ніхто й не думав про використання у війні проти України снарядів з ураном.

"Але Великобританія вирішила надати ЗСУ снаряди з урановим сердечником. Це чудова штука. За рахунок масової щільності урану такий снаряд "шиє" будь-який танк, як хоче. Відразу розпихнувся Путін, заявивши, що Захід збирається застосувати "ядерний компонент". Путін феноменально неосвічений. Такі снаряди до жодної "ядерної зброї" взагалі відношення не мають", - зазначив журналіст.

Як повідомлялося раніше, Путін з обуренням сприйняв інформацію про передачу Україні ефективного озброєння. Він стверджує, що Кремль здатен реагувати на виклики.

Крім цього, після переговорів з лідером КНР Путін заявив про неприпустимість ядерної війни. Ймовірно, Сі Цзіньпін висловив диктатору свої претензії через занадто неприємну для Пекіна риторику.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Автор: Анастасия Югова

Останні новини