21 березня 2023, 10:47

"Усе одно що "Дом-2" дивитися", – мультимільйонер, який воює у ЗСУ, розповів про спілкування з російськими полоненими

Мультимільйонер зі списку "Форбс" Всеволод Кожемяко, який воює у ЗСУ, поділився своїми враженнями від особистого спілкування з російськими військовополоненими.

"Усе одно що "Дом-2" дивитися", – мультимільйонер, який воює у ЗСУ, розповів про спілкування з російськими полоненими

Мультимільйонер зі списку "Форбс" Всеволод Кожемяко, який воює у ЗСУ, поділився своїми враженнями від особистого спілкування з російськими військовополоненими. За його словами, це сірі, дурні й обмежені люди, для яких ковбаса та горілка важливіші за свободу,  цим вони принципово відрізняються від українців.

"Вони інші. Вони просто живуть іншими категоріями. Якщо для українця свобода головніша за ковбасу, то для росіянина - це не так, ковбаса для нього важливіша. Свобода - це непогано, але ковбасата горілка - краще. Їм заморочили голову, та напевно вони ще й генетично до цього схильні. Українці - це зовсім інша нація, та це очевидно", - висловив свою думку боєць ЗСУ в інтерв'ю Дмитру Гордону.

Під час бесіди Кожем'яко зізнався, що тепер взагалі не бачить сенсу розмовляти з полоненими окупантами. Раніше він намагався у розслабленій атмосфері розпитати їх про те, куди вони йшли, що думали, чим керувалися, але потім зрозумів: це просто стадо баранів, які пішли туди, куди їм наказали.

"Жодного задоволення від бесід з ними я не відчув. Розмовляти з ними - це все одно що "Дом-2" дивитися. Просто трата часу", - сказав Кожемяко.

Раніше полонений окупант розповів про обман командирів: "Мене повезли у ліс..."

Нагадаємо, полонений російський морпіх розкрив правду про спроби штурму Вугледару: "Я з роти залишився один".

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Автор: Дарья Александрова

Останні новини