21 березня 2023, 07:50

У ГУР України пояснили, чому у Маріуполі точно був не Путін

Представник ГУР МО України Андрій Юсов спростував імовірність того, що вечірніми вулицями Маріуполя розгулював Путін.

У ГУР України пояснили, чому у Маріуполі точно був не Путін

Андрій Юсов відповів на запитання про те, з якою метою глава РФ Володимир Путін приїжджав до окупованого Маріуполя. Офіційний представник ГРУ МО України впевнено заявив, що на кадрах із сюжету про візит президента РФ до Маріуполя була зовсім інша людина, але не Путін.

Думку Андрія Юсова з приводу того, чому можна з упевненістю сказати, що у Маріуполі був не Путін, можна дізнатися з відео на каналі YouTube.

Представник прес-служби Головного управління розвідки Міністерства оборони України повідомив: "У нас немає жодних доказів, що ця людина була Володимир Путін".

Представник української розвідки перерахував ознаки, за якими можна легко розпізнати справжнього Путіна, чим наголосив, що у Маріуполі був двійник. На його думку, той чоловік тільки був схожий на Путіна, що помітно на відео, а чи живий справжній президент РФ, достовірно невідомо. Якщо так, то він спілкується з людьми тільки на великій відстані, у нього помітно тремтить одна рука, та якщо цих і деяких інших ознак немає, то значить це не він, а його двійник.Раніше в ГУР України назвали єдину мету "приїзду" Шойгу до Маріуполя.

Також у ГУР повідомили, що Кремль активно готується замінити Путіна.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!!!

Автор: Алина Романенко

Останні новини