19 березня 2023, 18:52

Російський Су-27 намагався збити український Bayraktar, але злякався повторення інциденту з БПЛА США

Російський Су-27 намагався збити Bayraktar TB2 ВМС України над Чорним морем за тією ж схемою, за якою нещодавно був збитий MQ-9 Reaper.

Російський Су-27 намагався збити український Bayraktar, але злякався повторення інциденту з БПЛА США

Повітряний простір над Чорним морем дедалі частіше приймає "гостей", яким у РФ не раді. Цього разу російські пілоти помітили у небі Bayraktar TB2 ВМС України, однак не змогли правильно ідентифікувати національну приналежність виявленої цілі.

Кадри спроби знищення БПЛА публікує ТГ-канал "Україна 365".

За даними Ukraine Weapons Tracker, пілот російського винищувача спробував збити безпілотник, використовуючи реактивний струмінь, як це було у випадку з американським MQ-9 Reaper. Bayraktar TB2 ВМС України не був пошкоджений. Дата та точне місце зйомки провокаційного вчинку окупантів невідомі.

Передбачається, що російський пілот не став використовувати ракети "повітря - повітря", не розуміючи, чий саме БПЛА він знайшов. Імовірно, загарбники отримали наказ бути акуратнішими, щоб не посилити ескалацію та не вступити у прямий конфлікт із Пентагоном.

Нагадаємо, 14 березня стало відомо про знищення американського безпілотника над Чорним морем. Військові США були приголомшені провокаційним вчинком Кремля, оскільки російське командування ризикувало життям двох військових льотчиків.

Пізніше у США показали, як росіяни знищили їхній MQ-9 Reaper вартістю у кілька десятків мільйонів доларів.

А ЗМІ дізналися, як Білий дім може відповісти на провокацію ВПС РФ над Чорним морем, помстившись Росії.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Автор: Анастасия Югова

Останні новини