19 березня 2023, 18:20

Штурмують два тижні: в армії РФ з'явилася нова стратегічна мета на Донбасі

Окупанти РФ хочуть оточити прифронтову Авдіївку, щоб штурмувати Вугледар.

Штурмують два тижні: в армії РФ з'явилася нова стратегічна мета на Донбасі

Російська армія продовжує штурмувати Авдіївку та Мар'їнку, намагаючись розпочати будь-які штурмові дії біля Вугледару, де росіяни зазнали колосальних втрат.

Про це повідомив речник об'єднаного прес-центру Сил оборони Таврійського напрямку полковник Олексій Дмитрашковський.

Зі слів військового, зараз Авдіївка стратегічно важлива для армії РФ. Останні два тижні загарбники не припиняють обстрілів міста, намагаючись хоч трохи просунутися вперед.

"Стратегічне завдання зараз у росіян - оточити Авдіївку, щоб штурмувати Вугледар", - сказав Дмитрашковський.

Однак усі спроби ворога не приносять результату. Лише 18 березня Росія втратила майже три роти особового складу вбитими та пораненими, а також 46 одиниць техніки, зокрема 15 танків і 9 БМП.

Як повідомлялося раніше, наприкінці лютого російські окупанти хвалилися військовим трофеєм - польським БТРом, захопленим у районі Авдіївки. Однак до вечора стало відомо, що бойова машина була з "сюрпризом" від ЗСУ. РФ отримала нову порцію "вантажу 200".

Терорист Стрєлков-Гіркін упевнений, що загрози для ЗСУ в Авдіївці немає, оскільки українські захисники створили потужний укріпрайон навколо населеного пункту. Він упевнений, що російське військове командування знову відзначиться "м'ясними штурмами" на цьому напрямку, але зможе похвалитися, можливо, тільки захопленням однієї вулиці.

А на 9-й день після загибелі Дмитра Коцюбайла його друзі та побратими вдарили по окупантах під Авдіївкою. В окупантів великі втрати.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Автор: Анастасия Югова

Останні новини