16 березня 2023, 12:28

Це забути не можна: 16 березня 2022 року Росія розбомбила Драмтеатр у Маріуполі, загинули сотні людей – відео

Військові злочинці з Російської Федерації, знаючи про те, що у будівлі театру у Маріуполі багато цивільних, цілеспрямовано завдали удару саме туди.

Це забути не можна: 16 березня 2022 року Росія розбомбила Драмтеатр у Маріуполі, загинули сотні людей – відео

Цього дня Україна сумує за своїми співгромадянами, які загинули внаслідок російського бомбардування Донецького академічного обласного драматичного театру, що розташовувався у місті Маріуполі, передає ТГ-канал "Україна 365" із посиланням на офіційний ресурс президента України Володимира Зеленського.

Відомо, що 16 березня 2022 року близько 10-ї години ранку ПКС Росії завдали бомбових авіаударів по Драмтеатру у Маріуполі, а також і басейну "Нептун" - постраждали сотні мирних жителів міста.

"Рік тому Росія цілеспрямовано та жорстоко скинула надпотужну бомбу на Драматичний театр у центрі Маріуполя. Там ховалися від обстрілів сотні людей. Поруч із будівлею був напис "Діти", який неможливо було не помітити.

Крок за кроком ми йдемо до того, щоб забезпечити повну відповідальність держави-терориста за скоєне проти нашої країни, нашого народу", - зазначає президент Зеленський.

Варто зазначити, російська сторона офіційно не визнала той факт, що саме її військові розбомбили Драмтеатр у Маріуполі. Москва намагалася оббрехати бійців "Азова", поширюючи недостовірну інформацію про те, що українські добровольці розмістили у будівлі вибухівку, яка здетонувала. Це спростовується всіма міжнародними організаціями, які проводили розслідування, оскільки потужність удару по театру була настільки сильною, що таку кількість вибухової речовини просто неможливо було розмістити всередині.

Більшість експертів схиляються до думки, що бомба, яка зруйнувала будівлю театру, мала тип "ФАБ-500" (який саме різновид, встановити поки що не вдалося) і була випущена саме російськими військовими.

Нагадаємо, 16 березня 2022 року російські "визволителі" скинули потужну бомбу на Драмтеатр у Маріуполі - загинула велика кількість мирних жителів.

Пізніше стало відомо, що російська бомба, скинута на маріупольський Драмтеатр, забрала життя щонайменше 300 осіб. Однак точний підрахунок жертв неможливий через те, що місто зараз контролюється окупаційними військами РФ.

Як раніше повідомлялося, росіяни замітають сліди своїх військових злочинів у Маріуполі: Драмтеатр, по якому було завдано ударів ЗС РФ, знесено.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Автор: Святослав Рыбальченко

Останні новини