16 березня 2023, 12:18

"НТВ" показав "нову зброю" росіян в Україні – у Мережі окупантів підняли на сміх

Росіяни встановили на бронетранспортер гучномовець, через який транслюють жіночі стогони, щоб "психологічно придушити" ЗСУ.

"НТВ" показав "нову зброю" росіян в Україні – у Мережі окупантів підняли на сміх

На тлі відсутності боєприпасів, втрат у живій силі та великих проблем російської армії під час вторгнення в Україну, окупанти похвалилися "новою зброєю", яку використовують проти ЗСУ. Однак після появи сюжету про нову російську зброю на каналі "НТВ" військових ЗС РФ у соціальних мережах підняли на сміх. Фрагмент відео публікує Телеграм-канал "Україна 365".

З'ясувалося, що росіяни встановили на бронетранспортер гучномовець, через який транслюють жіночі стогони, щоб "психологічно придушити" ЗСУ.

"Нарешті на фронті з'явилася та найсучасніша суперзброя, аналогів якій немає! Вибачте, ми зараз не про "Сарматушки" та навіть не про танк "Армата". У Шойгу знайшлося дещо краще. Російські військовослужбовці пригнічують ЗСУ жіночими стогонами з динаміків", - іронізують автори ТГ-каналу "Сеятель ветра".

"І не поспішайте сміятися. Можливо, бандерівцям вмикають стогони Марії Захарової, а після такого, погодьтеся, можна кинути автомат і втекти, тож проблему снарядного голоду у ЗС РФ нарешті вирішено. Треба тільки Пригожину видати динаміки голосніше, щоб не скаржився", - зазначають у Мережі.

Судячи з усього, на складах у РФ закінчується навіть стрілецька зброя, та із засіків дістають зовсім уже непридатну іржу.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Автор: Марк Ворошилов

Останні новини