16 березня 2023, 10:59

ЗСУ досягли успіху на Вугледарському напрямку завдяки RAAM – британська розвідка

МО РФ хоче захопити Вугледар, щоб показати свою конкурентоспроможність на тлі "вагнерівців", які ведуть бої за Бахмут.

ЗСУ досягли успіху на Вугледарському напрямку завдяки RAAM – британська розвідка

Сьогодні, 16 березня, британська розвідка озвучила тези щодо ситуації у районі Бахмуту та Вугледару. За останні тижні ворог трохи "затих" на цих двох напрямках.

У прес-службі Міноборони Британії підкреслили, що після трьох активних місяців на Вугледарському напрямку на фронті з боку ворога чергове затишшя.

Один із чинників головного успіху ЗСУ на Вугледарському напрямку - застосування RAAM. Це спеціальні артилерійські снаряди, які можуть розкидати протитанкові міни на відстань до 17 км зі спеціальної установки.

У деяких випадках такі міни ЗСУ розкидали і позаду армії Путіна, що наступає. При відступі вони також потрапляли у мінні пастки, що спричиняло ще більшу паніку та хаос усередині ЗС РФ.

Єдине місце, де ворог досяг тактичного успіху, - Бахмут, там бій ведуть "вагнерівці".

Британська розвідка не сумнівається, що МО РФ хоче захопити Вугледар як відповідь на можливе захоплення Бахмуту "вагнерівцями". Шойгу та Герасимов хочуть показати Путіну, що армія РФ щось ще може.

Західна розвідка повідомляє, що у боях за Бахмут за 10 місяців ворог втратив убитими та пораненими від 20 до 30 тисяч осіб.

У Пентагоні напередодні заявили, що підтримуватимуть Київ незалежно від того, підуть ЗСУ з Бахмуту чи захищатимуть місто.

Раніше ми повідомляли, що під час захоплення 1 км території у районі Бахмуту окупанти втрачали до 800 солдатів.

Нагадаємо, під час зачистки підвалів у Бахмуті доброволець із Нової Зеландії виявив українського полоненого та свого товариша Гордєєва.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Автор: Дмитрий Мироненко

Останні новини