16 березня 2023, 09:29

Щодня худнув на 1 кг: у підвалі Бахмуту знайшли українського військовополоненого Гордєєва

Боєць ЗСУ Олексій Гордєєв перебував у полоні в окупантів у Бахмуті 42 дні та був знайдений бійцем іноземного легіону.

Щодня худнув на 1 кг: у підвалі Бахмуту знайшли українського військовополоненого Гордєєва

Напередодні у Мережі з'явилися кадри з Бахмуту, на яких боєць з іноземного легіону, уродженець Нової Зеландії проводить зачистку одного з підвалів, де перебували окупанти.

В одному з них була свого роду в'язниця для українських військовополонених. Одним із небагатьох, хто вижив, був і Олексій Гордєєв, інформує журналіст Андрій Цаплієнко у своєму Telegram-каналі.

На кадрах можна побачити зачистку підвалу та те, як боєць ЗСУ вигукує: "Нью Зіланд, Нью Зіланд". Як виявилося, Гордєєв і новозеландець були друзями, познайомилися під час війни в Україні.

Полонений боєць ЗСУ зараз перебуває на лікуванні у лікарні Дніпра. Він зізнався, що за 42 дні схуд на 40 кг і зараз важить 42 кг. Воду пив просто з калюжі, яка була у підвалі, а їв тільки крихти, які також там знаходив.

Хто ще вижив із полонених бійців, невідомо, як і невідома точна кількість тих, хто перебував до моменту звільнення у "в'язниці".

Гордєєва вже прооперували та зараз активно лікують від дистрофії. У бійця були ще поранення та проблеми з тазостегновим суглобом.

Раніше у Британії озвучили кількість окупантів, які загинули за 10 місяць штурму Бахмуту.

Нагадаємо, Світан озвучив новий напрямок, який ідеально підійде для контрнаступу ЗСУ вже цієї весни.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Автор: Дмитрий Мироненко

Останні новини