13 березня 2023, 08:08

Сотні "200-х" і "300-х" – Череватий про катастрофічні втрати РФ за добу під Бахмутом і не тільки

У Бахмуті окупанти намагаються прорвати оборону ЗСУ, за добу там відбулося майже чотири десятки боїв, але є й інша "гаряча" точка.

Сотні "200-х" і "300-х" – Череватий про катастрофічні втрати РФ за добу під Бахмутом і не тільки

Російські військові продовжують відчайдушні спроби захопити Бахмут на Донеччині, але їхні втрати неспівмірні з результатами.

Кількома днями раніше повідомлялося, що найманці з ПВК "Вагнер" просунулисяу Бахмуті, але опинилися під прицілом ЗСУ у "зоні смерті". Бої йдуть у центрі міста з лінією фронту по річці Бахмутка. Цей "успіх" обернувся для окупантів новим сплеском втрат.

Спікер східного угруповання військ ЗСУ Сергій Череватий в ефірі телемарафону 12 березня розповів про поточну ситуацію, передає Діалог.UA.

"За цю добу стався 161 обстріл на всьому бахмутському відрізку фронту. 39 зіткнень, у яких ворог втратив 239 осіб, 293 були поранені", - зазначив він.

Також знищено два російські танки "Т-72" та ЗРК "Оса".

Крім цього, Череватий назвав ще одну "спекотну" точку: ворог відновив значну активність на Лимано-куп'янському напрямку. Туди кинули більш підготовлених професійних російських військових, які намагаються проводити атаки.

На цьому відрізку фронту останніми тижнями фіксується безпрецедентна кількість обстрілів з артилерії та РСЗВ: тільки за останню добу ворог зробив 414 пострілів.

Раніше Череватий розповів про рекордну кількість бойових зіткнень під Бахмутом.

Нагадаємо, військовий експерт Дмитро Снєгирьов припустив, що війська РФ акцентують увагу на Бахмуті, відволікаючи увагу від наступу й інших напрямках.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!!!

Автор: Марина Журавлева

Останні новини