8 березня 2023, 15:18

Харків розлютив Стрєлкова: диверсант визнав, що план Путіна провалено

Російський диверсант Ігор Стрєлков розлютився через вуличне освітлення у Харкові.

Харків розлютив Стрєлкова: диверсант визнав, що план Путіна провалено

Ракетний терор, на який Кремль витратив дорогі дефіцитні ракети, виявився повним провалом. Навіть у Харкові, що межує з РФ, повернулося вуличне освітлення. Сьогодні жодне з неокупованих українських міст не відчуває дефіциту електрики.

Цей факт вкрай розлютив диверсанта ФСБ РФ, військового злочинця Ігоря Стрєлкова (Гіркіна), про що він опублікував пост на своєму каналі у Telegram 8 березня, передає Діалог.UA.

"У Харкові вперше з початку війни увімкнули вуличне освітлення. Куди пішли сотні дорогих "Калібрів" й інших "Іскандерів", які нібито знищували українську енергоінфраструктуру, у генерала Армагеддона Куколдона (екскомандувача окупаційними військами РФ в Україні Суровікіна - ред.), звісно, ніхто не спитає, як і у його наступника", - йшлося у повідомленні, яке запостив російський диверсант.

Там також зазначалося, що головною метою ракетного терору була не перемога над Україною, а примус Києва та Заходу до переговорів. Ця затія з тріском провалилася. Українська енергосистема вистояла, Київ отримав від західних союзників ППО, про яку раніше мріяти не міг, а РФ продемонструвала світові свою терористичну сутність.

"Постріл у порожнечу", - констатував автор поста.


Раніше Стрєлков розлютився після того, як у Держдумі запропонували росіянам самим купувати собі ППО.

Також Стрєлков вважає, що на Путіна чекає доля ритуальної жертви.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Автор: Татьяна Шевченко

Останні новини