7 березня 2023, 09:48

ЗСУ вже використовують обіцяні "розумні бомби" JDAM з більшою дальністю – командувач ВПС США в Європі

Американський генерал Джеймс Хекер розповів про появу в українських захисників зброї, що становить реальні проблеми для окупантів.

ЗСУ вже використовують обіцяні "розумні бомби" JDAM з більшою дальністю – командувач ВПС США в Європі

Українські ВПС тепер можуть використовувати високоточні авіабомби Joint Direct Attack Munition-Extended Range, або JDAM-ER, проти російських військ. Зброя вже випробувана.

Про це розповів високопоставлений офіцер ВПС США в Європі під час круглого столу, який проходив у кулуарах симпозіуму Асоціації Повітряно-космічних сил 2023 року у штаті Колорадо, пише The Warzone.

Український запас цих бомб, які можуть вражати цілі на відстані до 45 миль (72 км - ред.) завдяки висувним комплектам крил, наразі відносно невеликий. Однак вони вже можуть становити реальні проблеми для російських Збройних сил.

Генерал ВПС США Джеймс Хекер, очільник ВПС США в Європі (USAFE) детально розповів про використання Україною JDAM-ER проти російського ворога.

Ці бомби можуть кріпитися до некерованих бомб (220-900 кг), перетворюючи їх на керовані.

Стандартний JDAM являє собою високоточну зброю типу "вистрілив - забув", яку літак може запустити по нерухомих цілях у будь-яку погоду. Це означає, що тепер радянські винищувачі, які є на озброєнні ЗСУ, програмують і запускають Jdam-ER. Зазначається, що перша партія "розумних бомб" прибула в Україну близько трьох тижнів тому.

Повідомлялося, що путінська злочинна армія вперше застосувала проти України нові плануючі авіабомби УПАБ-1500 В вагою у півтори тонни.

Як передавав Діалог.UA, ЗСУ дістали до Маріуполя новою зброєю - у Росії переполох, пропагандисти б'ють на сполох.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!!!

Автор: Марина Журавлева

Останні новини